مرکز آموزش

بازگشت به مرحله قبل

امکان نصب whmcs برروی سرور ویندوز چاپ این مقاله 

امکان نصب whmcs برروی هاست و یا سرور ویندوزی میسر نیست زیرا به باگ های بسیاری برمیخورید و می بایست حتما از هاست یا سرور لینوکسی استفاده نمایید. 
نسخه ی نال شده را توصیه نمی کنیم اما نسخه ی نال شده ای که ما به شما ارائه می دهیم مشکلی ندارد و می توانید آن را استفاده نمایید.
نسخه های جدید تر از نسخه ی ارائه شده نیز وجود دارد که به صورت کلی نسخه ی 6.3.1 آن نسخه ی مناسبی است اما نسخه های بالاتر ممکن است تمامی ماژول ها برروی آنها فعال نباشند.در رابطه با به روز رسانی همین ماژولی که از ما دریافت نموده اید نیز مشکلی وجود ندارد اما اگر از سایت های دیگر دریافت نمایید ممکن است با مشکلات و یا حفره های امنیتی رو به رو شوید.
در رابطه با ماژول های مختلفی که برای whmcs وجود دارد، با توجه به اینکه whmcs به عنوان CRM بین المللی در بحث میزبانی وب به کار می رود و تمامی شرکت های فعال در این حوزه در سطح جهان از whmcs استفاده می نمایند، بنابراین ماژول های بی شماری (رایگان و غیر رایگان) برای این ماژول وجود دارد، از جمله ماژول پیامک و ... 
در رابطه با ماژول های آن می توانید در اینترنت جستجو نمایید و سایت اصلی whmcs و همچنین سایت modulegarden نیز ماژول هایی برای این CRM دارند و می توانید ان ها را بررسی نمایید. 
اما ماژول ها ارائه شده توسط ما ماژول نمایندگی دامنه است و برای اینکه این ماژول را داشته باشید می بایست از داخل سایت وارد بخش نمایندگی دامنه شوید و هزینه ی سالانه ی ماژول نمایندگی دامنه را بپردازید تا با آن ماژول تمامی پسوند های دامنه را بتوانید ثبت نمایید و سپس بعد از خرید ماژول می توانید آن را برروی whmcs خود نصب نمایید، در رابطه با ماژول پیامک نیست می بایست با واحد sms.ir شرکت ما ارتباط برقرار نمایید و شاید همکاران واحد مربوطه بتوانند پیشنهادی دراین زمینه به شما ارائه نمایند.

لینک دانلود whmcs :
whmcs6.2.2.zip


آموزش نصب WHMCS : 
نحوه نصب WHMCS

آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

VPS چیست؟
  VPS مخفف ( Virtual Private Server ) یا سرور مجازی یک ماشین مجازی است که توسط خدمات میزبانی...
سرور اختصاصی چیست؟
    پیش از این در مورد VPS و یا همان سرور مجازی با شما سخن گفتیم. حال میخواهیم با شما در مورد...
سرور مجازی در مقابل سرور اختصاصی (مقایسه)
برای کسانی که راه اندازی یک سایت ساده و معمولی را در سر دارند هاست اشتراکی همیشه پاسخگو بوده است...
آموزش وب سایت پنل
در صورتی که کنترل پنل شما وب سایت پنل و یا mspcontrol می باشد می توانید از مقالات آموزشی ما در...
اینترانت چیست؟
اینترانت یک شبکه کامپیوتری است که از تکنولوژی و فناوری پروتکل اینترنت استفاده می کنند تا اطلاعات،...