مرکز آموزش

بازگشت به مرحله قبل

نمایندگی چاپ این مقاله 

 بسیاری از شرکت های میزبانی وب، نمایندگی را برای شروع فعالیت در زمینه هاستینگ پیشنهاد می دهند. کسی که مالک اکانت نمایندگی می باشد در واقع قسمتی از فضای حافظه و پهنای باندی، که از شرکت هاستینگ گرفته را به کاربر خود اجاره میدهد. بدین ترتیب فردی که نمایندگی دارد برای کاربرانش مانند یک ارائه دهنده ی سرویس های میزبانی وب است. به طوری که بدون داشتن هیچ گونه امکانات خاصی به راحتی می توان با استفاده از برند خودتان به شروع فعالیت در زمینه هاست و میزبانی بپردازید. افرادی که پلن های نمایندکی را سفارش می دهند به طور یقین ان توانایی لازم در پشتیبانی را مانند شرکت های میزبانی ندارند و این به خاطر این است که نمایندگان معمولا اطلاعات زیادی از هاستینگ ندارند و برای ورود به یک دنیای بسیار عظیم اطلاعات گام های نخستین را بر داشته اند.
قیمت معمولا از نقاط قوت پلن های نمایندگی است زیرا با هزینه ای بسیار کم می توان پلن ها را خریداری نمود، به طوری که با 150,000 ريال(نمایندگی هاست لینوکس ایران) به راحتی می توان یک پلن نمایندگی سفارش داد. البته همان طورکه در بالا گفته شد توانمند نبودن نمایندگان در ارائه خدمات پشتیبانی از نقاط ضعف صاحبان نمایندگی است.
در این قسمت می خواهیم مقایسه ای بین نمایندگی هاست و هاست اشتراکی داشته باشیم:
 شما هنگامی که اکانت هاست اشتراکی سفارش می دهید از هر چیزی تنها یکی دارید مثلا یک کنترل پنل مانند cPanel یا Plesk در اختیار دارید برای تمامی دامنه ها. در پلن های نمایندگی شما می توانید بی نهایت کنترل پنل برای دامنه ها ایجاد کنید. برای مثال زمانی که به چندین گواهینامه ی SSL و یا چندین ip نیاز دارید نمایندگی گزینه بهتریست.برای سفارش نمایندگی های هاست لینوکس خارج کشور،نمایندگی هاست لینوکس ایران و یا نمایندگی هاست ویندوز بر روی لینک ها کلیک نمایید.
امیدواریم میزبانی لایق برای ارائه خدمات به شما عزیزان باشیم.
 
 
 

آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

FTP چیست؟
بدون شک اصطلاح FTP  را خیلی شنیده اید اما شاید هیچگاه در پی یافتن معنی و کاربرد آن نبوده اید! در...
نحوه اتصال به پروتکل FTP
چندی پیش مقاله ای منتشر کردیم و در آن به اینکه پروتکل FTP چیست پرداختیم و این پروتکل را به شما...
آموزش ساخت اکانت FTP در هاست
 در چند مقاله قبل در خصوص اینکه چگونه به اکانت FTP متصل شویم و یا اینکه اصلا پروتکل FTP چیست به...
هاست و وب هاستینگ چیست؟
 خدمات میزبانی وب نوعی از خدمات میزبانی اینترنت می باشد که امکان معرفی سازمان ها و اشخاص را در...
تفاوت هاست ویندوز و لینوکس
با توجه به اینکه هدف ما، معرفی خدمات هاست و میزبانی می باشد، در نظر داریم در این مطلب به زبانی...