مرکز آموزش

بازگشت به مرحله قبل

نحوه گسترش نمایندگی به تمامی سرویس ها چاپ این مقاله 

شرایط گسترش نمایندگی فروش به تمامی سرویسها اعم از سرور مجازی و اختصاصی وگواهینامه اس اس ال و .... چگونه است ؟

پاسخ : یک راه ساده این است که با استفاده از سیستم همکاری در فروش (موجود در ناحیه کاربری با ما همکاری کنید). بدین منظور با کلیک بر روی لینک یکتای داده شده خدمت شما، مشتریان شما به SERVER.ir هدایت می شوند و هر زمان که فردی با کلیک کردن بر روی لینک یکتای شما به سایت ما هدایت گردد، در صورت خرید کردن، سیستم آن خرید را شناسایی کرده و به صورت خودکار در لیست افراد معرفی شده توسط شما قرار می دهد و در نتیجه مبلغ معینی از سود هر فروش به آن شخص به صورت مادام العمر به شما تعلق می گیرد. لازم به ذکر است تمام خریدهای آن فرد, منجر به پرداخت سود به شما خواهد شد اما تمدید خدمات شامل این سود نخواهد شد.

همچنین در مورد تفاوت های اصلی همکاری در فروش با نمایندگی:
- اعلام برند Server.ir 
- بدون نیاز به طراحی سایت اختصاصی 
- بدون نیاز به سیستم مدیریت مشتری شخصی برای خودتان, سیستم پشتیبانی توسط شما و...
- امکان معرفی به Server.ir در خصوص تمام انواع خدمات ثبت دامنه, هاست اشتراکی, سرور مجازی, اختصاصی, گواهینامه SSL و...
- و...
با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون, پیشاپیش از همکاری شما متشکریم. همچنین در صورت تمایل می توانید بفرمایید تا با هزینه ای با تخفیف و ارائه کد تخفیف ویژه ارائه تمام خدمات را به صورت مجزا و به تدریج در اختیار شما قرار دهید.

اما در صورتی که تمایل دارید تا با نام تجاری خودتان خدمات را ارائه نمایید، بهترین کار این است که نمایندگی ثبت دامنه و یک نمایندگی پر فروش خود راضی برای شما تهیه کنید و سپس با کد تخفیف یک سرور اختصاصی خارج تهیه کنید تا امکان ارائه انواع سرور مجازی نیز برای شما فراهم شود و بر روی دو سرور مجازی از آن سرور هاست لینوکس و ویندوز هم بدهید.در نتیجه به تدریج می توانید این موارد را مستقل رو استاندارد نیز بسازید. همچنین در رابطه با ارائه گواهینامه های SSL نیز تنها راه استفاده از همکاری در فروش یا صدور دستی گواهینامه با کد تخفیف در سیستم مالی می باشد.

آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

راهنمایی درباره نحوه شروع
گاها کاربران این سوال را می پرسند که در زمینه ی میزبانی وب و هاستینگ و یا دامنه، از چه قسمتی باید...