Domain Suspension

گاهی اوقات ممکن است با وارد نمودن دامنه ی خود در مرورگر عبارت Domain suspension را با پیغام Registrant Information Verification Failure ملاحظه نمایید. علت این است که : 

تأییدیه مالکیت دامنه های ثبت شده توسط شما هنوز به صورت صحیح و کامل توسط مرکز ثبت دامنه بین المللی صورت نگرفته است در نتیجه دامنه شما در حال نمایش صفحه خطای Domain Suspension می باشد. به منظور فعالسازی دامنه های خود، ایمیلی را که به منظور ایمیل مالک دامنه وارد نموده اید (ایمیلی که توسط آن در سایت SERVER.ir ثبت نام نموده اید)، بررسی فرمایید و بر روی لینک موجود در ایمیل انگلیسی زبان که با نام .:SERVER.ir::. خدمت شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا صفحه ای با علامت سبز رنگ حاکی از تأیید فعالسازی دامنه را مشاهده فرمایید و پس از آن دامنه های شما با موفقیت فعال خواهند شد.

  • همچنین در صورتی که ایمیل مذکور را پیدا نکردید، می توانید به صفحه نمایش داده شده هنگام مراجعه به دامنه خودتان رفته و با وارد کردن عبارت نمایش داده در تصویر موجود در پایین خطای قرمز رنگ Domain Suspension و سپس کلیک بر روی گزینه Resend Verification Email، ایمیل تأییدیه مجدداً خدمت شما ارسال خواهد شد. در صورت تمایل از طریق تیکت ایمیل دیگری به ما اعلام فرمایید تا جایگزین ایمیل پیشین گردد.
    همچنین لازم به ذکر است، در صورتی که برروی ایمیل مربوطه کلیک نموده اید ، می بایست تا 24 الی 72 ساعت صبر نمایید تا ISP ها دامنه ی شما را شناسایی نمایند ، آنگاه دامنه شما فعال می گردد.
    لازم به ذکر است با توجه به اینکه ایمیل به زبان انگلیسی است، ممکن است در اسپم شما قرار داشته باشد لذا اسپم و promotion را نیز چک بفرمایید.

آیا این پاسخ مفید بود؟
مقالات مرتبط